Olaplex اولاپلکس دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟

Olaplex اولاپلکس دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟

Olaplex اولاپلکس  برای محافظت از مو در برابر آسیب های شیمیایی فرموله شده است. “Olaplex نه تنها از مو برای محافظت از رنگ برای رسیدن به رنگ دلخواه محافظت می کند ، بلکه از آسیب بیشتر جلوگیری می کند ، مو را محکم ، سالم ، براق می کند و همچنین به اصلاح برخی از آسیب های قبلی کمک می کند.

Olaplex اولاپلکس
Olaplex

آیا اولاپلکس باعث رشد موهای شما می شود؟


Olaplex اولاپلکس به رشد مو کمک می کند . رشته های موی شما ممکن است پس از دکلره کردن مانند سفید شدن آسیب دیده و از رشد آنها جلوگیری شده باشد. Olaplex  اولا پلکس می تواند از آسیب دیدن آنها جلوگیری کرده و سلامت مو را تقویت کند.

نتیجه اولاپلکس

آیا اولاپلکس موها را ضخیم می کند؟

 Olaplex اولاپلکس مانند هيچ چيز ديگري نيست ، اين يك مولكول كاملاً جديد است كه در داخل موها تقويت کرده و ترميم ساختار مخدوش شده را ترميم مي كند. این ماده پیوندهای دی سولفات شکسته را جستجو می کند و آنها را به یکدیگر متصل می کند و باعث می شود موهای شما پر ، ضخیم ، قوی تر و سالم تر شود.

موهای فر

 

آیا اولپلکس برای موهای فر مناسب است؟

Olaplex روی موهای فر کاملاً شگفت انگیز است  !

وقتی از آن روی موهای فر استفاده می شود ، فر را کاملاً مشخص تر و پررونق تر می کند.

ایده آل برای روش دختر فرفری

موهای فر دارای پیوندهای دی سولفید بیشتری هستند و وقتی این موها از بین می روند ، قدرت فر شدن خود را از دست می دهند و غیرقابل کنترل می شوند.

وقتی واقعاً خراب می شود ، انتها می توانند مستقیماً شروع به کار کنند و کشش را از دست بدهند. ظاهر خوبی نیست!

می بینید ، موهای بسیار مجعد مستعد پیچ ​​خوردن موها هستند و ضعیف می شوند ، مانند وقتی که شما نی را می پیچانید و در معرض شکستگی و آسیب دیدن است.

Olaplex با یافتن پیوندهای شکسته و ترمیم موها ، موهای موی فر و مویی است که موها را بسیار محکم ، براق ، نرم و پر از مو می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما