نمایندگی انحصاری ویال اف جی زد

ویال اف جی زد

درمان موی ویال چیست؟ ویال پیشگیری از ریزش مو – درمان شوک – به لطف عصاره Serenoa Repens و اسید اولئانولیک به طور موثر با ریزش مو مقابله می کند. این یک کنسانتره واقعی از مواد فعال است که آنزیم 5α ردوکتاز را مهار می کند، که در درجه اول مسئول کوچک سازی فولیکولی و نازک شدن موها است.جدیدترین محصول متخصصان آرایشی برزیلی،  ویال مو اف جی زد است که یک بوتاکس غلیظ SOS در آمپول است که برای ترمیم مو در نظر گرفته شده است.ویال اف جی زد در بسته بندهای مختلف برای کارهای مختلف تولید میشود.

ویال اف جی زد

ویال ضد زدی FGZ 15 ml

اگر موهای خاکستری دارید یا اگر موهای بلوند دارید نگران روشن شدن مو در اثر کراتین کردن مو دارید جای هیچ نگرانی نیست.ویال ضد زدی FGZ 15 mlرا میتوانید با نانو کراتین اف جی زد ترکیب کنید علاوه به براقیت و شاین فوفالعاده به مو کاملا زردی مو گرفته میشود.این ویال مو در بطری های 15 میلی به بازار عرضه شده است که کاغی است فقط چند قطره از این محصول ترکیب با کراتین کید.از ویژگی های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  •  حجم ویال ضد زدی FGZ 15 ml است.
  • این محصول ساخت کشور برزیل است.
  • قالبت مخلوط شدن در رنگ.پو و کراتین را دارد.
  • بدون بو است.

ویال ضد زدی FGZ 15 ml

ویال ضد زدی FGZ 15 ml به چند روش قابل استفاده است:

  1. برای فرهای متوسط آن را با آب مخلوط کنید.
    مخلوط با هر ماسکی، برای استفاده روی موهای آسیب دیده.
    مخلوط با نانو پلاستیک دکتر تراپی. این روش برای موهای آسیب دیده در نظر گرفته شده است.

ویال SOS ترمیم کننده و آنتی دمیج FGZ 15 ml

آمپول Instant Repair بصورت کاملا درمانی بر روی الیاف مو تاثیر داردو باعث ترمیم و احیای قسمت های اسیب دیده مو می شود در این محصول از اخرین تکنلوژی درمان مو برای قسمتهای اسیب دیده مو استفاده شده است.محصولات برزیلی fgz کاملا برای درمان مو تولید میشوند.البته کراتین اف جی زد برای موهای طبیعی بکار میرود.از محصولات دیگر اف جی زد میتوان به ریبندینگ اف جی زد اشاره کرد.

ویال SOS ترمیم کننده و آنتی دمیج FGZ 15 ml

 قیمت کراتین اف جی زد

یکی دیگر از محوصلات عالی برای موهای طبیعی کراتین اف جی زد است. این نانو کراتین به دلیل نفوذ بالایی که در موهای طبیعی میکند باعث صاف شدن مو شلاقی شدن مو میشود. قیمت کراتین اف جی زد در بازار ایران متفاوت است. برای دریافت لیست قیمت این محصول عالی با مجموعه اراد کراتین در تماس باشید.

منبع:https://zaya.com.ua/

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما