قیمت هر میل کراتین کادیوو اصل|cadiveu brasil cacau2021

دراین مقاله به بررسی یکی از بهترین مارکهای کراتین مود درجهان میپردازیم.کراتین کادیوو(Cadiveu Brasil Cacau) .کراتین کادیوو که یکی از مشهور ترین مواد کراتینه مو در دنیا است در کشور ما هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. برای شناخت کراتین کادیوو باید در ابتدا به شناختی نسبت به این محصول پیدا کنیم. با ما همراه باشید تا این کراتین مو را بیشتر بشناسیم.

کراتین برزیلی کادیوو

کراتین کادیوو بهتر بشناسیم:

کراتین مو کادیوو  ساخت کشور برزیل است .کشوری که بیشترین محصولات درمانی مو با کیفیت بسیار عالی و با آخرین تکنولوژی ساخته میشود.کراتین مو کادیوو در اصل از مواد طبیعیکاکائو ساخته میشود.کراتین مو کادیوو به علت استفاده از مواد کاملا طبیعی فاقد مواد سمی فرمالین است و به همین دلیل در هنگام استفاده اصلا بوی بد متوجه نمی شوید.خب یکی از محاسن کراتین کادیوو نداشتن فرمالین است.

کراتین کادیوو

مزایای استفاده از کراتین مو کادیوو:

همه ما میدانیم استقاده از رنگ مو و استفاده از دکلره به مرور زمان باعث آسیب مو میشود و بعد از مدتی موهای خشک و حالت شکننده به خود میگیرد. پس بهتر است از مواد کراتین گیاهی همچون کراتین مو کادیو یا کراتین های گیاهی دیگر همچوم کراتین هونما قهوه تلخ یا کراتین هونما قهوه سبز استفاده کنید.

از دیگر محاسن کراتین مو کادیوو نداشتن قرطینه میباشد.همه میدانیم اگر کراتین بدون قرطینه باشد کار ما راحتر می شود.البته در بعضی مواقع بستگی به اتو کراتین دارد نیاز به قرطینه خواهیم داشت.

کراتین حرفه ایی کادیوو

ماندگاری کراتین کادیوو چقدر است؟

همه ما میدانیم ماندگاری کراتین بستگی به عوامل بسیار زیادی است . طبق گفته رابرت مور متخصص درمان مو از دانشگاه شیکاکو طبق تحقیاتی که روی بسیاری از مواد کراتین مو انجام دادن  کراتین کادیوو را بین 10 ماه الی یکسال ماندگاری مناسب میداند.البته مراقبتهای بعد از کراتین بسیار زمان ماندگاری را بالا میبرد.

قیمت هر میل کراتین کادیوو چقدر است؟

قیمت هر میل کراتین کادیوو بستگی به کیفیت محصول متفاوت است.درایران بسیار مواد کراتین مو به صورت تقلبی متاسفانه دردسترس عموم قرار میگرد. پیشنهاد مجموعه آراد کراتین تهیه مواد اورجینال است چون کراتین مو اورجینال نه تنها مضر برای مو نیست بلکه بسیار مفید هم است و باعث درخشندگی و درمان موخوره افراد میشود.

کادیوو اصلی

منبع:https://www.brcacau.com/

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما