نانو کراتین
خانه / آبرسانی مو / بهترین آبرسان طبیعی مو

بهترین آبرسان طبیعی مو

Rate this post

بهترین آبرسان طبیعی مو

خشکی مو یکی از مسکلات رایجی است که برای اکثر افراد به وجود می آید چراکه عوامل زیادی هستند که باعث بروز این مشکل میشوند مانند استفاده از شامپوهای نامناسب یا استفاده زیاد از مواد های شیمیایی مانند رنگ  و دکلره یا استفاده زیاد از دستگاهای حرارتی منند سشوار یا اتو مو همه این ها باعث ایجاد خشکی در مو میشود حتی با شروع فصل گرما و استفاده زیاد افراد از استخر و نور شدیدی که به مو ها برخورد میکند نیز باعث خشکی مو میشود و کم آبی و خشکی مو موب شکستگی موها بدحالتی مو ها و معضلات دیگر میشود اما خوشبختانه آبرسانی به مو ها امری بسیار آسان میباشد که هم در سالنهای زیبایی انجام میشود و هم خودتان میتوانید به راحتی در منزل موهای خود را آبرسانی و تقویت نمایید.در این مقاله به بهترین روش ها برای آبرسانی مو میپردازیم.

بهترین آبرسان طبیعی مو

راه کار هایی برای آبرسانی به مو

آبرسان هایی که در بازرا وجود هستند شامل یک سری ترکیبات گیاهی هستند که به آبرسانی و حفظ رطوبت مو در مقابل عوامل مختلف کمک میکند البته آبرسانی به مو فقط از طریق استفاده روی سطح مو امکان پذیر نیست و تغذیه مناسب و نوشیدن آب به اندازه کافی ینز در حفظ رطوبت مو بسیار اهمیت دارد.در واقع برای اینکه محصولات آبرسانی که استفاده میکنید تاثیر گذار باشند باید به رعایت چند نکته دیگر مانند نوشیدن آب کافی و تغدیه مناسب و اجتناب از استفاده زیاد از مواد شیمیایی و دستگاهای حرارتی دقت کنید همچنین به طور مستمر از آبرسان های طبیعی که در منرل میتوانید خودتان استفاده کنید نیز حتما باید در روتین خود قرار دهید.

آبرسانی مو

روش های برای آبرسانی و تقویت مو

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت این است که نوک موها نسبت به ساقه و ریشه مو از مواد مغذی کمتری برخوردار میشود و همیشه سریع تر از بقیه نقاط مو خشک و شکسته میشود بنابراین شما باری مراقب از نوک موها و حفظ رطوبت آن بهتر است به طور مستمر نوک موهارا با روغن هایی مانند روغن نارگیل یا زیتون چرب نمایید و هر چند مدت نوک موهارا کوتاه کنید تا خشکی آن به ساقه مو نرسد.

روغن نارگیل

برای آبرسانی طبیعی موها میتوانید از روغن کنجد نیز ساتفاده کنید بسیاری از روغن ها با ایجاد لایه محافظتی روی مو مانع از دست رفتن رطوبت ضروری مو میشوند و به استحکام ساقه مو کمک میکنند.برای استفاده از مزایای روغن کنجد و کمک به آبرسانی مو میتوانید یک قاشق غذا خوری روغن کنجد را یا یک قاشق غذا خوری آبلیمو مخلوط کنید. مخلوط تهیه شده را به پوست سر و موهای خود بمالید.

روغن زیتون

از بهترین روش های خانگی جهت آبرسانی مو استفاده از تخم مرغ می­باشد. سفیده و زرده تخم مرغ هر دو دارای بهترین آبرسان طبیعی برای موها هستند. روش تهیه آبرسان تخم مرغ به این شکل می­باشد که به سه عدد تخم مرغ، ۲ قاشق غذا خوری از روغن زیتون یا نارگیل را اضافه کرده و خوب با هم مخلوط کنید. سپس چند قطره آبلیمو و یک قاشق غذا خوری عسل را نیز به این ترکیب اضافه نموده و باز هم به خوبی با هم مخلوط کنید. مخلوط تهیه شده را به مو و پوست سر مالیده و پس از گذشت نیم ساعت با آب ولرم بشویید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com