معرفی بهترین مارک بوتاکس مو در ایران|لیست کامل قیمت بوتاکس مو

بوتاکس موی

بوتاکس موی(Hair Botox) درمانی است که برای ازبین رفتن وز شدگی مو کمک شایانی کرده و موجب صاف وحالت لختی مو و شاداب شدن موها میگردد . این معالجه ضد پیری مو یک معالجه شیمیایی نیست بلکه یک روش مراقبت موی بوده که به ترمیم و مرمت مو شما کمک می نماید و در آن از اجزای تشکیل دهنده‌ی اساسی مثل پروتئین , آمینواسیدها , ویتامین‌ها و لیپیدها مستعمل شده‌است . بوتاکس موی اساساً موجب تجدید بنا و مالامال شدن هرگونه سوراخ در فیبرهای مو می شود و ظواهر موی را قابل انعطاف , درخشنده و جوان‌تر می‌نمایند . این معالجه فیبرهای آسیب‌دیده‌ی موی را با کنسانتره‌ی بالای اجزای فعالی نظیر ویتامین‌های ب ۵ و ای و ادغام کلاژن ترمیم کرده , موجب مرطوب شدن و تغذیه موها شده و به عبارتی استفاده‌ی نخستین موها را احیاء می کند و علاوه بر از در میان بردن وز موها درخشندگی و نرمی باورنکردنی به آنان میدهد . مزیت کلیدی این معالجه امکان برطرف کردن موخوره است

قیمت بوتاکس مو دربازار کراتینه ایران با توجه به مارکهای تولید شده متفاوت است.

بوتاکس یونیک orocare
بوتاکس یونیک

بوتاکس موی یونیک orocare

ضد پیری مو احیا کننده و ترمیم کننده فوری مو

نحوه استفاده از محصول(بوتاکس موی یونیک orocare):

هر‌ کدام از آمپولهای اروکر 15 میل برای دوبار استفاده می باشد

موها را با شامپو بشویید

نصف یک آمپول را با 22 میل آب گرم در یک کاسه مخلوط نمایید. مخلوط باید نتیحه کرم مانند بدهد

مخلوط بدست آمده را از ریشه تا ساقه مو آغشته نمایید و برای مدت 15 الی 20 دقیقه روی مو بماند و موها را با یک کلاه رنگ بپوشانید

بعداز مکث موها را آبکشی نمایید.

استایل شما بدست آمده شما برای نتیجه بهتر می توانید با اتو مو و سشوار داغ موها را خشک نمایید.

نانو بوتاکس ریچ
بوتاکس ریچ

 

نانو بوتاکس ریچه اصل برزیلی

هزارمیلی تولید میشود.این بوتاکس مو دارای محاسن زیر میباشد و در آراد کراتین به قیمت بسیار مناسب بفروش میرسد.

صافی ۷۰٪واحیا ۱۰۰٪

بدون بو و گاز و قرنطینه

مناسب انواع مو مخصوصا موهای آسیب دیده و دکلره شده

با براقیت و شاین بالا

بانرمی و ابریشمی شدن بی نظیر موها

حتی مناسب خانم های باردار،مادران شیرده و کودکان پایین ده سال

اورجینال و با تضمین کیفیت

مناسب کسانی که دنبال بهترین ها هستندRichée Professional Nanobotox Professional در حالیکه به شدت تغذیه می کند مناطق شکننده را بازسازی میکند.

نتیجه بعد از استفاده

موهای کاملاً آبرسان ، نرم تر به لمس ، با درخشش و حجم کنترل شده

پروتین مو برزیلی
پروتین مو

پروتئین مو برزیلی

با صافی ۶۰% و احیای۱۰۰%

مناسب انواع مو علی الخصوص موهای آسیب دیده و کشسان

کاملا گیاهی و ارگانیک

بدون بو و گاز و قرنطینه

مختص سالندارهایی که دنبال کار با کیفیت و اورجینال هستند

مناسب پروتئین تراپی و بوتاکس.

تفاوت بین کراتین و بوتاکس مو

درمان کراتین, بهترین کار برای موهای ضخیم، مجعد و سرکش (وز) است. موی درمان شده با کراتین به طور طبیعی صاف، عاری از فر، براق و به طور کلی قابل کنترل تر می شود. این موی درمان شده نباید حتی زمانی که در معرض محیط مرطوب قرار می گیرد مجعد شود، اما اثر آن بر روی موی درمان شده با مواد شیمیایی و موی متخلخل(مویی که در جذب رطوبت ناتوان است و خشک و شکننده است) دوام نمی آورد.

این درمان برای موی بسیار نازک، کم پشت و یا موهای صاف نامناسب است.

درمان بوتاکس, مو برای هر نوع مو در اشکال مختلف، مجعد، صاف، سفید و یا بلوند، ضخیم یا کم پشت و یا هر نوع دیگری از مو مناسب است. به خصوص برای کسانی بهتر است که موهای بسیار بلند با موخوره و یا موهای فرفری و شکننده دارند

 

مارک بوتاکس مو
بهترین مارک بوتاکس مو

 

روش استفاده از بوتاکس مو:

موهای خویش را بصورت مختصر با حوله کم آب نمائید . آن‌گاه از سشوار برای کم آب کردن موها استعمال فرمائید بطوری که تقریباً کم آب شوند . پیچ‌خوردگی‌ها و گره‌های گیسو خویش را با به کارگیری از یک مسواک گشوده نمایید .

ادغام بوتاکس را با جمع‌آوری اندازه موردنیاز مال و ریختن آن در باطن یک کاسه مهیا نمائید . میزان کافی آب گرم به آن بیش تر فرمائید که‌این اندازه بستگی به دستورالعمل‌های مطرح شده همراه با جنس است . با به کارگیری از یک برس ادغام را نیز بزنید تاهنگامیکه یک موقعیت کرم‌مانند صورت بگیرد .

موهای خویش را بسته به میزان ضخامت آن ها به چهار نصیب یا این که بیشتر تقسیم فرمائید . ترکیب بوتاکس را با استعمال از یک برس از مسافت نیم سانتی‌متری از ریشه‌ی گیسو بر روی موها بمالید . از آغشته کردن بیش تر از حد موها اجتناب فرمائید . آنگاه محلول را با به کارگیری از کتف در سرتاسر موها پخش نمائید و مطمئن گردید که کرم بوتاکس بطور یکنواخت نشر داده شده باشد . هر رشته‌ی موی می بایست کاملاً آغشته شود .

اذن دهید که کرم بوتاکس به بازه حدود ۴۵ ظریف روی موها بماند ( برای موهای فر بیشتر ) . یک کلاه حفظ کننده گرمابه بپوشید و به برهه زمانی ۱۵ دقیقه موهای خویش را با بالاترین سکو سشوار کم آب نمایید . این دستور به رخنه بوتاکس در موها یاری می‌نماید .

مقداری بیشتراز نیمی از محلول جان دار روی موها را با آب بشویید و بگذارید باقیمانده‌ی آن روی موها بماند .

مجدداً در زمان برس زدن از سشوار به کارگیری فرمائید . در غایت از یک اتوی گیسو تیتانیوم بر روی موهای خویش به کارگیری نمائید . دمای آن را دربین ۲۱۰ تا ۲۳۰ مرتبه سانتی‌گراد تهیه و تنظیم کرده و موها را صاف نمائید . در صورتی موها بلیچ شده‌اند یا این که باریک می‌باشند خوب تر است حرارت آن را کاهش دهید

طریق استفاده از کراتین مارک ریچی:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما