آموزش گام به گام کراتینه مو|ارسال رایگان کراتین برزیلی

در این مقاله قصد داریم به آموزش گام به گام کراتینه مو(keratin hair) برای عزیزانی که تمایل به این تخصص بسیار عالی دارند داشته باشیم. در ابتدا به این نکته باید توجه داشت حتما دوستان عزیزی که تمایل دارند در حرفه کراتین کردن مو وارد بشوند حتما به نکات زیر توجه کنید تا ازنتیجه کار رضایت مشتری را بهمراه داشته باشید.

<a data-ail=
کراتین مو مکس 2″ width=”720″ height=”1280″ /> کراتین مکس 2

انتخاب مواد کراتینه خوب

یکی از نکات بسیار مهم در استفاده از کراتینه مو استفاده از مارک های عالی برای موی مشتری است. خب البته همه میدانیم بسیاری از مارک ها کراتینه در بازار ایران موجود است منتها اکثرا با توجه به افزایش قیمت دلار برای جذب مشتری به صورت تقلبی وارد بازار شده اند. پس حتما در انتخاب مواد کراتینه دقت لازم داشته باشید. در راستای تسهیل همکاران عزیز آراد کراتین به تمام عزیزان با ضمانت اصل بودن مارک کراتینه مو اقدام به فروش بهترین کراتینه مو در بازار کرده است که در ادامه با این مواد آشنا میشویم.

استفاده از ظروف مناسب کراتینه مو

بسیاری از همکاران برای راحتی کار خود از همان ظروف استفاده شده در رنگ مو برای کراتینه کردن استفاده میکنند این کار بسیار اشتباه است .تداخل ماده رنگ مو و مواد کراتینه مو باعث امکان ایجاد حساسیت در سر مشتری خواهد داشت و قظعا واکنش شیمیایی دو ماده اثر نامطلوبی بر روی مو خواهد گذاشت پس حتما از ظروف مخصوص و برس مخصوص برای کراتینه کردن مو استفاده شود.

آموزش گام به گام کراتینه مو
بهترین کراتین مو برزیلی

شناخت موی مشتری

قبل از استفاده از مواد کراتینه مو برروی سر مشتری خود لازم است جنس موی مشتری خود را بشناسید تا بتوانید بهترین مواد کراتینه مو را انتخاب کنید.امکان دارد موی سر مشتری احیا نیاز نداشته باشد یعنی خیلی رنگ و یا دکلر نشده است پس بیشتر از مواد استفاده شود که حالت صافی به موی مشتری داداه شود.

استفاده از اتو موی کراتینه مو

برای بهتر شدن کیفیت کارتان پس از گذاشتن مواد کراتین بر روی سر مشتری از اتو موی(Hair straighteners) مناسب مخصوص موهای کراتینه استفاده کنید. بسیاری از مارکهای اتو مو در بازار موجود است که از نظر کیفیت فرق چندانی ندارند فقط نکته مهم که باید باشد درجه حرارت است که برای کراتینه کردن روی 230 درجه باید باشد که برخی از اتو موهای درجه حرارت را بدرستی نمایش نمیدهند یعنی مثلا 230 درجه نشان میدهد ولی گرمای 200 درجه است برای اطمینان از اتوی موی مناسب میتوانید با ما در ارتباط باشید و با تضمیت اتو مو کراتینه عالی با قیمت مناسب دریافت کنید.

انتخاب سشوار مناسب برای مو

یکی از وسایل مورد نیاز برای کراتین کردن به روش گرم استفاده از سشوار است این دستگاه حتما باید دارای کیفیت عالی باشد و دارای دو نوع باد سرد و گرم باشد . برای خشک کردن مو پس از شستشو  و بعد از کراتینه کردن نیاز به سشوار کردن مو است پس در انتخاب سشوار حتما دقت لازم داشته باشید که سشوار انتخابی پرتاب باد مناسب داشته باشد برای تهیه این محصول میتوانید با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

انتخاب سشوار مناسب برای مو

 شامپو قبل از کراتینه مو

برای کراتینه کردن لازم است موی مشتری خود را با شامپو قبل کراتینه بشوید استفاده از سشامپو مناسب به کیفیت کارتان بسیار کمک میکند البته بعضی از مواد کراتینه دارای شامپو قبل از کراتینه است که میتوانید از همان مارک استفاده نمایید هرچند الزامی در امتخاب همان شامپو وجود ندارد.برای عزیزانی که نیاز به شامپو قبل و بعد از کراتین دارند میتوانند با مجموعه آراد کراتین در ارتباط باشند.

<a data-ail=
ماسک مو یونیک” width=”588″ height=”562″ /> ماسک کراتینه مو یونیک

ماسک بعد از کراتینه کردن

همه ما میدانیم بری بقای کراتینه کردن مو برروی مو نیاز به ماسک مو عالی بدون سولفات میباشد که مواد کراتین که با اتو به درون لایه مو رفته است را نگه داری کند.استفاده از ماسک موی مناسب و اورجینال برای کیفیت کارتان حتما الزامی است.برای تهیه  این نوع محصول با ضمانت کالا و ارسال رایگان با بخش فروش در ارتباط باشید.

آموزش گام به گام کراتینه مو

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما