قیمت کراتین ریچی 2022|کراتین ریچی آرگان Richee 1000 ml

در این مقاله قصد داریم به بررسی یک کراتین مو حرفه ایی بپردازیم.همیشه ما دوست داریم برای درمان موی خودمان از بهترین مارک کراتینه استفاده کنیم.کراتین ریچی آرگان ARGAN AND OJON Richéel یکی از بهترین کراتین های مو موجود دربازار است.خب بسیاری از کراتین های مو در دنیا وجود دارند اما هر کراتین مو سازگازی با موهای شما را ندارد.این کراتین دارای ويژگی های بسیاری منحصر بفردی است که در این مقاله به ببرسی کامل آن خواهیم پرداخت.

کراتین ریچی آرگان
کراتین ریچی آرگان

ویژیگی های کراتین ریچی آٰرگان

از مهمترین محاسن استفاده از کراتین ریچی آرگان استفاده شدن روغن آرگان در این محصول است.این کراتین بدلیل استفاده از مواد گیاهی بسیار با موی انسان سازگاری دارد.همین امر باعث ماندگاری بیشتر مواد کراتین روی مو میشود.

روغن آرگان چیست؟

روغن آرگان یک طلای مایع است! این روغن اکسیری است که جادو می‌کند. فواید روغن آرگان بسیار زیاد است و از درمان پوست و مو گرفته تا مشکلات گوارشی و پیشگیری از سرطان را شامل می‌شود. این روغن از میوه درختی به نام آرگان با نام علمی Argania spinosa به دست می‌آید. درخت آرگان بومی کشور مراکش است، ارتفاع حدود ۸ متر و عمر طولانی دارد که در ۳۰ سالگی میوه می‌دهد. درون میوه مغزی وجود دارد که روغن از آن تهیه می‌شود. جالب است بدانید که این درخت در برابر خشکی، گرما، خاک ضعیف و شرایط سخت محیطی مقاوم است. شاید اصلا همین مقاومت باعث می‌شود آنچه به ثمر می‌نشیند، مفید و پرخاصیت باشد. خنده دار است ولی بزهای کوهی مراکش از این درخت بالا می‌رفتند تا میوه اش را بخورند!

منبع سایت: دیجی کالا

روغن آرگان

خواص روغن آرگان چیست؟

اهمیت درخت آرگان به دلیل خاصیت دارویی روغنی است که در میوه آن وجود دارد و خواص روغن آرگان را می‌سازد. روغن این میوه دارای مقدار زیادی اسید چرب، ویتامین آ، ویتامین سی، ویتامین ای، امگا ۶ و ۹، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید است. این روغن در برابر اکسید شدن مقاوم است، حتی بیشتر از روغن زیتون!

مهمترین ویژگی کراتین ریچی چیست؟

کراتین ریچی آبرسانی بسیار قوی برای مو است به طوری که پس از استفاده دارای موهای نرم و خوش حالتی خواهید داشت.

بدون بو و بدون گاز: خب این مسله که کراتین ها دارای بو هستند شاید مورد علاقه مصرف کنندگان نباشد این کراتین طبق گفته سازنده بو و گازی ندارد و

حالت براقیت به مو:پس از استفاده از کراتین ریچی مو بسیاربراق شده و حالت شاینی به مو ها داده میشود.

ماندگاری بالا تا 8 ماه:خب همه ما دوست داریم از کراتینی استفاده کنیم که دارای ماندگاری بالا باشد.البته باید یاداوری شود استفاده از شامپو فری سولفات و ماسک فری سولفات بسیار الزامی میباشد.

بدون قرطینه : اکثر عزیزانی که در زمینه درمان مو فعالیت دارند میدانند اگر کراتین بدون قرطینه باشد کار بسیار راحتر است و پس از شستو راحت میتواند مشتری موهای خود را ببیند.

دارای صافی و احیا بالا تا 95 ٪: خوب همه ما دوست داریم از کراتین موهای استفاده کنیم که دارای صافی و احیا بسیار بالا باشد که این ویژگی را کراتین ریچی دارد.

کراتین ریچی 1000 میل

 

 

نتیجه کار با کراتین ریچی 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما