ریباندینگ مو صافی ژاپنی یوگی

ریباندینگ مو صافی ژاپنی یوگی

امروزه روش های متنوعی جهت صاف و لخت کردن مو وجود دارد و اگرچه داشتن موهای فر و مجعد برای برخی افراد بسیار زیبا و جذاب میباشد اما کنترل و مرتب نگه داشتن موهای فر کاری زمان بر میباشد که معمولا افراد ترجیح میدهند با انجام خدمات صافی که ماندگاری بالایی نیز داشته باشد موهای خود را برای مدت طولانی لخت کنند تا در کمترین زمان موهای مرتب و زیبا داشته باشند.ریباندینگ نیز یکی از روش های بسیار خوب برای صاف و لخت کردن مو میباشد که به راحتی میتواند فر ترین موهارا صاف کند بدون اینکه کوچکترین آسیبی به موها وارد کند.در این مقاله به معرفی مواد ریباندینگ مو یوگی ی(rebonding yougee) میپردازیم که یکی از بهترین مواد های ریباندینگ میباشد.

ریباندینگ مو صافی ژاپنی یوگی

مشخصات مواد صافی ژاپنی یوگی

مواد صافی یوگی تولید کشور کانادا میباشد که شامل دو فاز مواد اصلی و مواد تثبیت کننده میباشد که هر کدام دارای حجم 500 میلی هستند این محصول میتواند حتی فر ترین موهارا صاف و لخت کند وبا آبرسانی موها به حفظ رطوبت و خوش حالتی مو نیز کمک میکند ماندگاری انجام خدمات صافی با این محصول تا 12 ماه میباشد مواد یوگی فاقد پارابن و ترکیبات مضر میباشد و برای موهای معمولی قابل استفاده میباشد.این محصول برای خانم ها مناسب میباشد و جز محبوب ترین مواد های ریباندینگ محسوب میشود.

 

ویژگی های ریباندینگ مو یوگی

  1. دارای دو فاز تثبیت کننده و مواد اصلی
  2. حجم 500 میل
  3. آبرسان مو
  4. نرم و درخشان کننده مو
  5. ساخت کشور کانادا
  6. فاقد پارابن و ترکیبات مضر
  7. ماندگاری تا یک سال

مشخصات مواد صافی ژاپنی یوگی

نحوه انجام ریباندینگ مو یوگی

?موهایتان را شامپو بزنید و با حوله خشک کنید.
?در صورت تمایل از درمان حالت دهنده فشرده استفاده کنید.
?موها را به 4 قسمت تقسیم کنید.
?با شروع از پشت گردن، از شانه اپلیکاتور برای اضافه کردن موهای کرم STEP 1 با فاصله 1 سانتی متری (0.5 اینچی) از پوست سر استفاده کنید.
?برای موهای آسیب دیده / رنگ شده، STEP1 را مطابق با وضعیت موهایتان بگذارید: 10-20 دقیقه. 20-30 دقیقه برای موهای سالم.
?بعد از سپری شدن زمان مناسب، با جدا کردن یک تار مو و کشیدن آن، بررسی کنید که کرم STEP 1 عمل کرده است تا ببینید آیا موها حالت کشسانی پیدا کرده و کشیده شده اند یا خیر.
?موها را با آب گرم بشویید (از هیچ شامپویی استفاده نکنید) سپس با سشوار خشک کنید.
?موها را در قسمت های 2.5 سانتی متری (1 اینچی) با اتو مو (اتوی مو) صاف کنید. موهای آسیب دیده را باید در دمای 140-160 درجه سانتیگراد و موهای سالم را می توان در دمای 160-180 درجه سانتیگراد صاف کرد.
?کرم STEP2 را بمالید سپس بگذارید 10 تا 15 دقیقه بماند.
?بدون استفاده از شامپو و سشوار بشویید
?دوباره از اتو مو استفاده کنید
?پایان ✓

منبع:https://shopee.com.my/

نحوه انجام ریباندینگ مو یوگی

سفارش آنلاین مواد صافی اورجینال یوگی

مواد های صافی ریباندینگ نیز مانند کراتین تنوع بسیار زیادی دارند البته لازم به ذکر است که میزان احیاکنندگی مواد ریباندینگ در حد مواد های کراتین نیست اما تا حدودی باف های آسیب دیده مو را نیز احیا و ترمیم میکند این تاثیرات رمانی اتفاق می افتد که از محصول اصلی و اورجینال استفاده کنید تمام نتایج از جمله ماندگاری بالا مواد های صافی و بدون آسیب بودن انها به شرط استفاده از محصولات اورجینال میباشد.برای تهیه این محصولات میتوانید با آراد کراتین در تماس باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما