قیمت وان پلکس فلوراکتیو| one plex floractive 300ML

در این مقاله قصد داریم به یک از بهترین پلکس های موجود در بازارهای جهانی بپردازیم.وان پلکس فلوراکتیو(one plex floractive) یکی از بهترین پلکس های موجود است که خوشبختانه در ایران موجود میباشد.خب قبل از اینکه بخواهیم صحبتی از قیمت وان پلکس فلوراکتیو داشته باشیم بهتره به معرفی اثر پلکس بپردازیم به قول معروف پلکس مو چیه؟کارایی پلکس مو  چیه؟به چه درمون میخوره؟

وان پلکس فلوراکتیو

پلکس مو چیست؟

خب جواب این سوال را با یک مثال ساده شروع میکنیم.خیلی از مواقع مشتریان ما موهای زبر و خشن دارند و وقتی موهای این عزیزان رنگ میکنیم یا کراتین یا هرنوع درمان مو انجام میدیدم متوجه میشیم ماندگاری مواد در مو بسیار کم است.در این موقع یک درمان قطعی وجود دارد.آن هم استفاده از پلکس مو است.

 

پلکس تراپی مو چیست؟

یکی از روشهای درمان مو استفاده از پلکس است که این روش را در اصلاح پلکس تراپی میگویند.

انواع روش استفاده از پلکس چیست؟

هرپلکس روش خاصی دارد که از فروشنده محصول باید پرسیده شود .در این مقاله در انتها روش استفاده از وان پلکس فلوراکتیو شرح خواهیم داد. به این نکته باید توجه داشت که قیمت پلکس مو  بسته به مقدار و کیفیت  محصول متفاوت  است .

وان پلکس فلور اکتیو

وان پلکس فلوراکتیو بهتر بشناسیم:

وان پلکس فلوراکتیو یک پلکس مو  است که وزن آن 300 میل است محصول کشور برزیل است. وان پلکس فلوراکتیو از فناوری نانو ساخته شده است که باعث میشود تا 94 % آسیب دیگی مو در اثر رنگ و دکلره از بین برود که این خود نشان دهنده این محصول است.

 

روش استفاده از وان پلکس فلوراکتیو چیست؟

برای استفاده وان پلکس فلوراکتیو کافی است به ازای 100 میل کراتین مو 10 میل پلکس به مواد شماره 2 اضافه شود یا اگر میخواهید دکلره کنید بستگی به مقدار آسیب مو در هر 125 میلی دکلره 5 میل وان پلکس فلوراکتیو اضافه شود.البته همیشه بهتر است برای قبل از رنگ و یا کراتین کردن مو پلکس تراپی یک روز قبل انجام بدهیم.تا اثرات شگفت انگیز این محصول عالی راببینیم.

ترکیبات وان پلکس فلوراکتیو چیست؟

کلاژن هیدرولیز شده (بازسازی و آبرسانی)
کراتین (ساختار و قدرت) ،
اوجون ( نرمش و بازسازی) ،
پروتئین های شیر (محرک فولیکول ، مرطوب کننده ، سم زدایی) ،
آرژنین (اسید آمینه محافظ لایه های داخلی) ،
روغن نارگیل (به حفظ پروتئین های نخ طبیعی در هنگام تغییر رنگ کمک می کند) ،
روغن مورینگا (تقویت ، درخشش و تغذیه ، باعث غنی سازی فیبر ، درمان و دوباره پر کردن عناصر در جایی که ملانین وجود دارد) می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما