نانو کراتین
خانه / خرید انلاین / قیمت کراتینه مو در تهران theran|بهترین قیمت کراتینه

قیمت کراتینه مو در تهران theran|بهترین قیمت کراتینه

Rate this post

قیمت کراتینه مو در تهران theran به علت افزایش مسافت از بنادر ایران بسیار گرانتر در میاد یعنی مشتری که از تهران مواد کراتینه مو میخرد مثلا ۳۰۰۰۰۰۰تومان عمان مواد کراتینه مو را در شهر های جنوبی کشور با کمترین قیمت تهییه کند خب بسیار واضح است مسافت عامل تعیین کننده قیمت محصولات است .بسیاری از شمتریان ما که شمال کشور تماس گرفته اند هنگامی که قیمت محصولات کراتینه مو را از ما دریافت میکنند در تعجب بسر میبرند که چرا اینقدر ارزانتر است. مثلا ماسک مو برای موهای اسیب دیده و یا موهای کراتین شده معمولا در شهرهای بزرگی همچون تهران و یا مشهد و یا تبریز بسیار گرانتر است.

Price of keratinized hair in Tehran
قیمت کراتینه مو در تهران

علت افزایش قیمت مواد کراتینه در شهرهای مختلف در چیست؟

یکی از عوامل بسیار مهم دور بودن مشتری به منبع کالا است که واسطه برای تامین سود بالای خود بر روی کالا قیمت بسیار بالایی میگذارد. پومین عامل خرید از واسطه هایی هست که خوپشان مقدار کمی یا تعداد کمتری محصولات را تهیه کرده اند.مثلا مواد کراتینه مو اگر شرکتی ۱۰۰۰عدد تهیه کرده باشد امکان دارد فروشگاهی نهایت ۵۰ عدد از ان را تهیه کرده باشد.

قیمت پک کامل کراتین در شهرهای مختلف چگونه است؟

مثلا قیمت یک پک کامل مواد کراتینه برزیلی در شهر تهران از اگر از مارک اصل کادیوو باشد حدودا ۳۲۰۰۰۰۰ میباشد که این پک شامل ماسک مو و شامپو موکراتینه میباشد که در مجموعه بزرگ اراد کراتین این قیمت بسیار تقلیل پیدا میکند و شما به راحتی میتوانیداین محصول را سفارش بدهید.

Buy keratin hair online

هزینه ارسال مواد کراتینه مو چقدر است؟

سوالی که عزیزان میپرسند در خرید انلاین مواد کراتینه هزینه ارسال با کدام طرف است ؟خریدار یا مشتری

در اراد کراتین تمام مواد کراتینه و تمام محصولات کراتینه مو به صورت رایگان ارسال میشوند که در بعضی از سایت ها هزینه ارسال را حدودا ۵۰ هزار تومان میباشدخب همین عامل باعث گران شدن مواد کراتین میشود.زمان دریافت محصولات ارسالی در مجموعه اراد کراتین حدودا ۴۸ ساعت میباشد پس نگران زمان دریافت محصولات نباشید.

Creatine Cadio
کراتین کادییو

اصالت مواد کراتینه مو

مجموعه اراد کراتین تمام محصولات کراتینه خود را به شزط اصالت بفروش میرسانددر بسیاری از موارد مشتریان ما قبل ار خرید از مجموعه اراد کراتین از سایتهایی مواد کراتینه مو خریداری کرده اند که اون سایت ها اصلا تقبل نمیکنند و اصالت کالا را تضمین نمی کنند.تمام دوستان عزیز در سراسر کشور میتوانند تمام محصولات کراتینه مو از قبیل ماسک موهای برای موهای خشک شده و یا شامپوها کراتینه با اصالت کالا تضمین میکند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کراتین کراکافی بئوکس اصلی

قیمت کراتین مو کراکافی بئوکس

Rate this post قیمت کراتین مو کراکافی بئوکس کراتین یکی از خدمات پر طرفدار در …