قیمت کراتینه مو در تهران theran|بهترین قیمت کراتینه

قیمت کراتینه مو در تهران theran به علت افزایش مسافت از بنادر ایران بسیار گرانتر در میاد یعنی مشتری که از تهران مواد کراتینه مو میخرد مثلا 3000000تومان عمان مواد کراتینه مو را در شهر های جنوبی کشور با کمترین قیمت تهییه کند خب بسیار واضح است مسافت عامل تعیین کننده قیمت محصولات است .بسیاری از شمتریان ما که شمال کشور تماس گرفته اند هنگامی که قیمت محصولات کراتینه مو را از ما دریافت میکنند در تعجب بسر میبرند که چرا اینقدر ارزانتر است. مثلا ماسک مو برای موهای اسیب دیده و یا موهای کراتین شده معمولا در شهرهای بزرگی همچون تهران و یا مشهد و یا تبریز بسیار گرانتر است.

Price of keratinized hair in Tehran
قیمت کراتینه مو در تهران

علت افزایش قیمت مواد کراتینه در شهرهای مختلف در چیست؟

یکی از عوامل بسیار مهم دور بودن مشتری به منبع کالا است که واسطه برای تامین سود بالای خود بر روی کالا قیمت بسیار بالایی میگذارد. پومین عامل خرید از واسطه هایی هست که خوپشان مقدار کمی یا تعداد کمتری محصولات را تهیه کرده اند.مثلا مواد کراتینه مو اگر شرکتی 1000عدد تهیه کرده باشد امکان دارد فروشگاهی نهایت 50 عدد از ان را تهیه کرده باشد.

قیمت پک کامل کراتین در شهرهای مختلف چگونه است؟

مثلا قیمت یک پک کامل مواد کراتینه برزیلی در شهر تهران از اگر از مارک اصل کادیوو باشد حدودا 3200000 میباشد که این پک شامل ماسک مو و شامپو موکراتینه میباشد که در مجموعه بزرگ اراد کراتین این قیمت بسیار تقلیل پیدا میکند و شما به راحتی میتوانیداین محصول را سفارش بدهید.

Buy keratin hair online

هزینه ارسال مواد کراتینه مو چقدر است؟

سوالی که عزیزان میپرسند در خرید انلاین مواد کراتینه هزینه ارسال با کدام طرف است ؟خریدار یا مشتری

در اراد کراتین تمام مواد کراتینه و تمام محصولات کراتینه مو به صورت رایگان ارسال میشوند که در بعضی از سایت ها هزینه ارسال را حدودا 50 هزار تومان میباشدخب همین عامل باعث گران شدن مواد کراتین میشود.زمان دریافت محصولات ارسالی در مجموعه اراد کراتین حدودا 48 ساعت میباشد پس نگران زمان دریافت محصولات نباشید.

Creatine Cadio
کراتین کادییو

اصالت مواد کراتینه مو

مجموعه اراد کراتین تمام محصولات کراتینه خود را به شزط اصالت بفروش میرسانددر بسیاری از موارد مشتریان ما قبل ار خرید از مجموعه اراد کراتین از سایتهایی مواد کراتینه مو خریداری کرده اند که اون سایت ها اصلا تقبل نمیکنند و اصالت کالا را تضمین نمی کنند.تمام دوستان عزیز در سراسر کشور میتوانند تمام محصولات کراتینه مو از قبیل ماسک موهای برای موهای خشک شده و یا شامپوها کراتینه با اصالت کالا تضمین میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما