قیمت دستگاه هیدروژن تراپی مو 2021

درمانهای مختلفی برای مو انجام میشود.خب موی هر انسانی به دلیل شرایط جوی و استفاده از مواد شیمیایی به مرور زمان کدر و زبر و خشن میشود و به مرور زمان ریزش مو خواهیم داشت.یکی از بهترین درمانهای مو که بسیار موثر است استفاده از دستگاه هیدروژن تراپی مو است.دراین مقاله به بررسی درمان هیدورژن تراپی و استفاده از دستگاه هیدروژن تراپی مو میپردازیم.

 

 دستگاه هیدروژن تراپی مو
دستگاه هیدروژن تراپی مو

دستگاه هیدروژن تراپی مو:

برای هیدروژن تراپی مو مو روشهای زیادی و جود دارد و دستگاههای متختلفی به بازار عرضه شده است.دستگاه نانو اسپری گان برای هیدروژن تراپی مو بسیار مناسب است و ما میتوانیم با این دستگاه آبرسانی بسیار قوی داشته باشیم و همین امر باعث رفع خشکی مو و ترمیم دوبار مو میشود.

ویژگی هادستگاه هیدروژن تراپی مو:

1-این دستگاه از سیستم رطوبت رسانی آب نانو تحت فشار پویا استفاده می کند و آب را به مولکول تبدیل می کند.

2- رطوبت رسانی به موهای خشک یا پوست صورت کمک می کند.

3-موهای شما را براق و ابریشمی تر می کند.

4-جلوگیری لز ریزش مو

5-رشد مجدد مو 

6-رفع شوره سر

 

ریزش مو
برای رفع ریزش مو

رفع ریزش مو با دستگاه هیدروژن تراپی مو :

ریزش مو در زنان در هر سنی و به هر دلیلی دلسرد کننده ، ناامید کننده و حتی گاهی اوقات ویران کننده است. رایج ترین نوع ریزش مو در زنان ریزش مو با الگوی زنانه یا FPHL نام دارد. عوامل زیادی در ریزش مو مقصر هستند از جمله شرایط پزشکی ، ژنتیک ، برخی از داروها ، درمان های سخت پوست سر یا مو و تغییرات هورمونی. روش های درمان این بیماری در زنان در برخی موارد با استفاده از دستگاه هیدروژن تراپی مو امکان پذیر است.

 

 

رشد مو
رشد مجدد مو با دستگاه هیدروژن تراپی مو

 

رشد مجدد مو با دستگاه هیدروژن تراپی مو:

آیا به نظر می رسد موهای شما رشد نمی کنند؟ آیا فرورفتگی های شما در اثر بسیاری از درمان ها آسیب دیده ، از قرار گرفتن در معرض بیش از حد در برابر گرما خشک شده و یا به دلیل تحریک بیش از حد از بین رفته است؟ برای اینکه موهای شما رشد کند – چه رسد به اینکه سریع رشد کنند – باید از نظر آبرسانی مجدد ، دوباره پر شده و آسیب های آن برطرف شود. بهترین روش استفاده ازدستگاه هیدروژن تراپی مو است.

 

شوره سر

 

رفع شوره سر:

شوره سر معمولاً به همان اندازه که فرد مبتلا تصور می کند قابل مشاهده نیست و چند اقدام احتیاطی سریع می تواند تشخیص آن را برای سایر افراد بسیار دشوار کند. به طور کلی ، شوره سر روی پوست سر ظاهر می شود و از پوسته پوسته شدن ملایم و تکه ای تا پوسته های چسبنده و ضخیم متفاوت است. شوره سر در هر سنی دیده می شود ، اما بیشتر در مردان زندگی می کند. ممکن است شوره سر مو یک وضعیت تهدید کننده زندگی نباشد ، اما وجود پوست سر تحریک شده و پوسته پوسته شده می تواند ناراحت کننده و آزار دهنده باشد. به همین دلیل ، افرادی که مبتلا به شوره سر هستند اغلب برای کنترل اوضاع اقدام می کنند. چندین روش برای کاهش شوره سر وجود دارد ، از جمله برخی راهکارها شامل استفاده از دستگاه نانو اسپری گان است که کمک بسیار زیادی به رفع شوره سر میکند.

 

 

 

آبرسانی مو

 

مواقع استفاده از دستگاه هیدروژن تراپی مو:

یکی از مواردی که میتوان از دستگاه نانو اسپری گان استفاده کرد قبل از عمل  کراتینه کردن مو است . در این زمان کافی است ما موی مشتری را با شامپوی قلیایی بشوریم و سپس با این دستگاه به مدت 5 الی 10 دقیقه با آب سرد جوشیده شده ماساژ بدهید.این عمل باعث میشود که فلس های مو بخوبی باز شود و همین نکته ریز ماندگاری کراتین برروی سر مشتری را افزایش میدهد.در استفاده این دستگاه حتما آب مقطر و یا آب سرد جوشیده استفاده باید شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما