نانو کراتین
خانه / ابزار کراتینه مو / قیمت اتو حرفه ایی لیزlizze

قیمت اتو حرفه ایی لیزlizze

Rate this post

همه ما میدانیمداشتن یک اتو حرفه ایی برای انجام درمانهای مو بسیار لازم و ضروری است. در این مقاله به بررسی تخصصی اتو حرفه ایی لیزlizze میپردازیم. اتو مو کراتینه با ویژگیهای منحصربفر که توانسته گوی رقابت از رقیبان در جهان بگیرد.اتو حرفه ایی لیزlizze برای عزیزانی مناسب است که در شغل کراتین کردن مو و یا پروتیین تراپی ویا هر درمان مو بصورت تخصصی فعالیت دارند.

اتو حرفه ایی لیز

ویژگیهای اتو مو کراتینه لیز:

هر اتو مو کراتینه دارای ویژگیهای است.اتو حرفه ایی لیزlizze هم از قاعده مستثنی نیست.این اتو ساخت کشور کره جنوبی است.تا ۲۵۰ درجه واقعی دما دارد و دارای صفحه تیتانیوم برای محافظ مو است و بسیار سبک است.

درجه حرارت ایده آل برای افراد حرفه ای. صاف کننده Lizze Extreme دارای یک سیستم گرمایشی است که هدایت حرارتی بالایی را ایجاد می کند و از طریق جایگزینی فوری گرما ، دمای صفحه را ثابت نگه می دارد. کابل چرخان به طول ۳ متر دارد. این صفحات دارای روکش تیتانیوم است که رشته مو را از تماس مستقیم با صفحه آلومینیوم محافظت می کند و روند صاف کردن را سریعتر ، دقیق تر و یکنواخت می کند.

اتو حرفه ایی لیزlizze
اتو حرفه ایی لیزlizze را بهتر بشناسیم:

اتو حرفه ایی لیزlizze را بهتر بشناسیم:

یکی از اتو موهای حرفه‌ای کمپانی «لیز»اتو حرفه ایی تیتانیوم لیز است. . برای این اتو مو , صفحاتی از فرآورده تیتانیوم ظراحی شده‌است . صفحه‌های تیتانیوم برای سامت موی مناسب‌تر می‌باشند ; زیرا تیتانیوم نارسانا الکتریسیته و مقاوم دربرابر گرماست ; به این ترتیب میزان انتقال الکتریسیته به موی و تولید خطر به هنگام استفاده از اتو مو کاهش مییابد . صفه های  تیتانیوم به دلیل پایداری دربرابر حرارت , دیرتر فرسوده میگردند و بر همین اصل ,در مدت زمان بیشتری میتوانند کار کنند. . همینطور حرارتی که زیر کفه‎ های تیتانیوم تولید میشود , به‌خوبی در تراز تیتانیوم منتشر شده و آن را داغ می نماید . همین مسله باعث میشود حرارت به صورت یکسان در زمان اتوکشیدن به تمام موها منتقل شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی

کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی

Rate this post کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی شما میتوانید در منزل با …