دستگاه نانو اسپری مو nano steam gun

در این مقاله قصدداریم به معرفی دستگاه نانو اسپری مو nano steam gun برای عزیزان همکار بپردازیم و عملکرد این دستگاه عالی را برای شما عزیزان شرح بدهیم.دستگاه نانو اسپری مو چیست؟ کاربرد این دستگاه چیست؟دستگاه نانو اسپری مو ساخت کدام کشور است؟آیا تهیه این دستگاه در رضایت مشتری مهم است؟ در این مقاله به تمام این پرسشهای مهم پاسخ میدهیم .با ما همراه باشید.

نانو استیم
دستگاه نانو استیم

دستگاه نانو اسپری مو چیست؟

در ابتدا به شرح دستگاه نانو اسپری مو میپردازیم . خب این دستگاه چی اصلا است ؟ به درد چی میخورد در زبان عامیانه کاربردش چیست؟این دستگاه آب را به قطرات بسیار ریز تبدیل میکند. قطرات بسیار بسیار ریز در حد/26 نانو متر تحت فشار 3/3اتمسفر .خب این سوال پیش میاد آب را به قطر ریز تبدیل کنیم چه فایده ای دارد کاربردش چیست؟ با ما باشید.

دستگاه هیدروژن رسان nano steam gun

دستگاه هیدروژن رسان ( nano steam ) یا این که به عبارتی نانو اسپری دستگاهی است که زیر فشار 3/3 اتمسفر تک مولکولهای آب را به قطر 0/26 نانومتر تبدیل می کند و با گرمای بخار و آنیون سازی توانمند خویش در کوتیکول و کورتکس مو به قطر یک نانومتر شکافت کرده و به همراه گرما ماندگاری محصول ها مراقبتی موی نظیر کراتین , ریباندینگ , بوتاکس یا این که رنگ و دکلره را دوچندان بیشتر می‌کند و منجر ثبات بیشتر می شود , این دستگاه با آبرسانی به مو منجر از میان بردن یون های منفی و بو های مرده مو را میشود و زمان عملیاتی ترمیمی و رنگ آمیزی و … دوچندان کوتاه می نماید .

اسپره تفنگی مو
نانو اسپری گان

صاف کننده مو nano steam gun

مزایای دستگاه نانو اسپری هیدروژن رسان مو nano steam :

آبرسانی به ساقه و ریشه موهای مجروح

اکسیژن تراپی موی و تزریق اکسیژن به ساقه و ریشه مو

ارتقا گردش خون در ریشه مو و خودداری از ریزش مو

فراهم سازی ساقه موی برای جذب کراتین و مواد احیا کننده

اکسیداسیون و پاک سازی مو

قابل ذکر است که کاربردهای این دستگاه درمانی نیز می باشد و شما پیشین و آنگاه فرایندهای شیمیایی نظیر کراتین , ریباندینگ , بوتاکس , رنگ و دکلره از این دستگاه به کارگیری فرمائید. 

دستگاه nano steam gun ساخت کدام کشور است؟

در بازار ایران اکثر دستگاه اسپره گان ساخت کشور چین است که بسیار بی کیفیت است . مجموعه آراد کراتین این دستگاه را از کشور کره وارد میکند و در اختیار عزیزان همکاران قرار میدهد. لازم به ذکر این دستگاه برق 220 ولت کار میکند و قابل استفاده در خانه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما