نانو کراتین
خانه / کراتین مو / چند میل کراتین برای مو لازم است؟

چند میل کراتین برای مو لازم است؟

3.7/5 - (3 امتیاز)

چند میل کراتین برای مو لازم است؟

کراتین مردن مو ها به سلامت و زیبایی مو کمک میکند یا اگر موهای شما آسیب دیده اند به ترمیم و بازسازی آن کمک میکند خدمات کراتین مو در مراکز زیبایی و زیر نظر افراد اموزش دیده انجام میشود که اغلب برای انجام کراتین میتوانید از مشاوره آنها استفاده کنید.آرایشگر با توجه به تخصص خود و تجربه کافی که دارد میتوان به درستی به شما مشاوره خدمات کراتین دهد و با این کار باعث می شود بهترین خدمات را برای شما انجام دهد از جمله درباره مواد مصرفی یا مراقبت های پس از انجام خدمات کراتین و…میتوانید از آرایشگر خود سوال کنید معمولا افراد برای انجام کراتین سوال های متداولی از جمله کیفیت مواد مصرفی یا مدت زمان ماندگاری یا عوارض پس از کراتین در ذهن خود دارند که اگر با فرد با تجربه ای مشورت کنید میتوانید به جواب های درستی برسید در این مقاله به چند پرسش متداول درباره کراتین مو پاسخ میدهیم.

آرایشگر کراتین

چند میل کراتین برای مو لازم است؟

یکی از سوالات رایج افرادی که به دنبال کراتین کردن موهای خود هستند موضوع حجم مواد مورد نیاز است که پاسخ این سوال در حجم و قد موهای شما میباشد به طور میانگین برای موهای کوتاه ۷۰ تا ۱۲۰ میل برای موهای متوسط ۱۰۰تا ۱۵۰ میل و موهای بلند ۱۵۰ تا ۲۵۰ میل و برای موهای خیلی بلند ۲۵۰ تا ۴۰۰ میل مورد نیاز است که با توجه به حجم موها این اندازه بین بازه ای که ذکر شده است قابل تغییر میباشد.

چند میل کراتین برای مو لازم است

بهترین برند کراتین برای مو کدام است؟

انتخاب محوصل مصرفی برای خدمات کراتین به تجربه کافی نیاز دارد چراکه با توجه به هدف از کراتین کردن باید بهترین مواد را انتخاب کنید اگر به دنبال فقط صافی موها هستید باید از محصولات مخصوص که مواد تشکیل دهنده آن روی صاف و لخت کردن مو تمرکز دارد استفاده کنید اگر هدف از کراتین موهای شما ترمیم موهای اسیب دیده باشد باید از کراتینی که بیشتر مواد مغذی و آبرسانی مو را انجام میدهد و ممکن است صافی کمتری داشته باشد استفاده کنید در هر صورت حتما باید برای انجام خدمات کراتین با آرایشگر خود مشاوره بگیرید.

 

بهترین برند کراتین مو

 

آیا می توانم با موی کراتینه شده به استخر یا دریا بروم و شنا کنم ؟

رفتن به استخر با موی کراتینه شده مشکل زیادی ایجاد نخواهد کرد. مخصوصا اگر کمتر از یک ساعت و نیم در آب باشید. اما شنا کردن در دریا به علت وجود نمک در آب می تواند اثر نامطلوب بیشتری روی کراتینه داشته باشد .اما اگر می خواهید از کراتین موهایتان بیشتر محافظت کنید ، سرم های مخصوصی برای قبل از رفتن در آب وجود دارد که از موها محافظت می کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سن برای کراتینه مو

سن مجاز برای کراتینه مو

Rate this post سن مجاز برای کراتینه مو کراتین یکی از مواد های اصلی تشکیل …