کراتینه مو چقدر ماندگاری دارد

در این مقاله به بررسی عوامل ماندگاری کراتین بر روی مو میپردازیم.کراتینه مو چقدر ماندگاری دارد؟خیلی از عزیزان این سوال را از ما میپرسند.پاسخ چیست؟واقعا ماندگاری مواد کراتین چقدر است؟برای پاسخ به این سوال باید 3 نکته کلیدی را در نظر بگیریم.در این مقاله بصورت جامع پاسخ سوال  کراتینه مو چقدر ماندگاری دارد را بدست می آوریم.

کراتینه مو چقدر ماندگاری دارد

زمان ماندگاری کراتین:

زمان ماندگاری هر مواد درمانی بر روی مو به 3 عامل بستگی دارد.اول عامل که بسیار نقش مهمی دارد خود مواد درمانی مو است. به بیان ساده مواد درمانی مو چه کراتین باشد چه بوتاکس و یا هر نوع ماده درمانی باید کیفیت عالی داشته باشد.نکته مهم در این مواقع هزینه مواد است که معمولا با توجه به کیفیت بودجه مشتری نمیرسد.بسیاری از کمپانی ها مواد کراتینه مو بسیار ارزان قیمت تولید میکنند که متاسفانه از کیفیت مناسبی برخوردار نمیباشدو گاها باعث ریزش مو مشتری و ایجاد حساسیت میکند.در انتخاب مواد درمانی باید بسیار دقت شود.

آرایشگر مو

تخصص درمانگر:

نکته دوم که بسیار مهم است تخصص افرادی هستند که در زمینه درمان مو فعالیت دارند.گاهی اوقات هستند کسانی که بدون هیچ گونه تخصصی و دانشی شروع به کراتینه کردن مو و یا بوتاکس مو میکنند.قبلا از خرید هرنوع محصول درمانی مو باید نسبت به روش اعمال آن محصول دانش کافی را بدست بیاوریم. و از فروشنده حتما فیلم و یا ویس آموزشی محصول را تهیه کنیم.در کل اکثر کراتین ها تفاوت آنچانی با هم ندارند منتها بعضی وقتها نکات بسیار ریزی وجود دارد که حتما باید مطلع باشیم.شاید آن کراتینه مو که ما تهیه کردیم برای مو مورد نظر مناسب نباشد.

شامپو و کاندشینر

مراقبت های بعد از کراتینه مو:

بسیاری از وقتها ما مواد درمانی مو را درست انتخاب کرده ایم و حتی روش استفاده آن محصول را بدرستی آموزش دیده ایم ولی متاسفانه مشتری بعد از کراتینه کردن مو مراقبت های لازم را انجام نمیدهد و همین امر باعث میشودماندگاری کراتین از بین برود. خب این وظیفه ما است نکات کلیدی مراقبت های بعد از کراتین مو به مشتری متذکر بشویم.استفاده از شامپو و ماسک مناسبو روغن آرگان و طرز خشک کردن مو بعد از هر حمام رفتن بسیار مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما