گوگرد درمانی مو چیست؟

یکی از روشهای درمانی مو که برای رشد و تقویت مو بکار میرودگوگرددرمانی مو(Hair sulfur therapy) است.متیل سولفونیل متان (MSM) یک ترکیب گوگرد است که نشان داده شده است برای سلامت مفاصل ، تغذیه ورزشی و عملکرد ایمنی بدن و همچنین اثرات ضد پیری مفید است. به عنوان یک مکمل غذایی برای حمایت از مو ، پوست و ناخن ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.گوگرد برای موهای شما چه کاری انجام می دهد؟ گوگرد ثابت شده است که مرحله رشد موهای شما را طولانی می کند. مرحله رشد بیشتر (قبل از استراحت و ریزش) به معنای بلندتر شدن مو است. سرانجام ، گوگرد همچنین در درمان ، تسکین و کاهش وقوع طاسی سر ، شوره سر ، اگزما و فولیکولیت ارتباط دارد

گوگرد درمانی مو

 

آیا گوگرد برای ریزش مو مفید است؟

طبق تحقیقات ، گوگرد MSM می تواند پیوندهای اساسی برای تقویت مو و تأثیر بر رشد مو ایجاد کند. یک مطالعه اثر MSM و آسکوربیل فسفات منیزیم (MAP) بر رشد مو و درمان آلوپسی را آزمایش کرد که نتیجه آن برای درمان مو بسیار موثر بود.

آیا گوگرد برای موهای سیاه مفید است؟

“گوگرد به دلیل خواص کراتولیتیک ، ضد باکتری و ضد قارچ موثر است.” این به تنهایی باعث محبوبیت بسیار زیاد آن به عنوان یک مکمل رشد مو ، برای درمان پوست سر و جام مقدس برای ریزش مو می شود.

شامپو بدون سولفات

چرا استفاده از شامپو و ماسک  فری سولفات و فری سدیم الزامی است؟

به زبان ساده سولفات ها همان چیزی هستند که باعث تمیزی و شادابی پوست سر و بدن ما میشود.تا ایجا داشتن سولفات در محصولات آرایشی و بهداشتی یک حسن است ولی این پایان کار نیست .سولفات موجود در شامپو و صابون باعث خشک شدن کف سر و پوست ما میشود و گاها باعث ایجاد خارش و قرمزی پوست میشود.استفاده از شامپو و ماسک که دارای سولفات است باعث از بین رفتن کراتین مو و در نتیجه خشک شدن مو میشود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما