کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی

کراتینه مو در منزل با مواد طبیعی

شما میتوانید در منزل با مواد طبیعی که در اختیار دارید موهای خود را کراتینه کنید کراتینی که با مواد طبیعی در خانه خود میتوانید انجام دهید میتواند بسیرا موثر و با کیفیت باشد و انجام آن با توجه به اینکه به وسیله مواد طبیعی و مغذی انجام میشود میتواند به تقویت و سلامت موهایتان کمک کند.کراتینه کردن مو فولیکول های آسیب دیده ی مو را ترمیم می کند و موجب نرم و صاف شدن موها می شوند اما باید بدانید که خیلی از محصولات صاف کننده ی مو حاوی فرمالدهید هستند که عوارض فراوانی را برای سلامتی دارد.به راحتی میتوانید با وسایل هایی که در منزل دارید موهای خود را هر چند مدت یکبار باکراتین مواد طبیعی تقویت کنید.در این مقاله به چند روش خانگی برای کراتینه کردن موها با مواد طبیعی میپردازیم.توجه داشته باشید که کراتین مو با مواد طبیعی در خانه باید چندین بار انجام شود تا اثر دلخواه را برای شما ایجاد نماید.

<a data-ail=کراتین کردن مو با روغن نارگیل و تخم مرغ” width=”564″ height=”597″ />

کراتین کردن مو با روغن نارگیل و تخم مرغ

یک قاشق غذاخوری پر مایونز یا نصف استکان شیر پرچرب، یک عدد موز، دو قاشق غذاخوری عسل، یک عدد زرده ی تخم مرغ و یک قاشق روغن نارگیل را با یکدیگر مخلوط کنید برای مخلوط کردن بهتر است مواد را توی مخلوط کن بریزید تا مواد کاملا با یکدیگر ترکیب شود و یک مخلوط نرم تهیه شود . این مخلوط را قبل از حمام کردن روی موهای خود بگذارید و 20 دقیقه صبر کنید و سپس موهایتان را با شامپو بشویید . برای صاف شدن مو لازم است از این ترکیب دو الی سه بار در هفته استفاده کنید.

کراتین مو با عسل و روغن زیتون

کراتین مو با عسل و روغن زیتون

3قاشق غذاخوری عسل ، 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون را با یکدیگر ترکیب کنید و قبل از حمام به موهایتان بمالید و بعد از گذشت 15 دقیقه ، مو های خود را آبکشی کنید. شما می توانید به این ترکیب یک قاشق غذاخوری آبلیمو و یا 2 قاشق غذاخوری از پودر دارچین اضافه کنید تا اثر بخشی آن بهتر شود.تخم مرغ از جمله موادی است که به سلامت موها بسیار کمک میکند.

کراتین کردن مو با موز و تخم مرغ

 

کراتین کردن مو با موز و تخم مرغ

موز له شده ، تخم مرغ ،2قاشق غذا خوری شیر ، 2 قاشق غذاخوری عسل و 1 و نیم قاشق روغن زیتون را با یک همزن دستی مخلوط کنید تا یکدست شود به طوری که تکه های موز در آن دیده نشود.سپس ماسک را روی مو و پوست سر خود به مدت یک ساعت قرار دهید. سپس موهای خود را با یک شامپوی ملایم بشویید. برای نرم شدن موهای خود این ماسک را یکبار در هفته استفاده کنید.

کراتین مواد طبیعی

فواید کراتین کردن مو با استفاده از مواد طبیعی

کراتینه کردن مو با مواد طبیعی در منزل فوایدی زیادی دارند مثلا دیگر لازم نیست هزینه زیادی برای انجام خدمات کراتین درمانی در سالن های زیبایی بپردازید یا از مواد مصرفی که به مو ها یمزنید کاملا اطلاع دارید و میدانید که هیچگونه آسیبی به موهایتان وارد نخواهد شد.باید این نکته را دز نظر داشته باشید که کراتینه مو با مواد طبیعی باید جزیی از روتین خود قرار دهید تا به نتیجه برسد و تنها با چند مرتبه نتیجه ای ندارد .استفاده از مواد طبیعی که در بالا ذکر شد حتی به تنهایی برای سلامت و آبرسانی به موهای شما بسیار موثر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما