خرید فیلر ناشی nashi|آموزش فیلر تراپی مو 2021

در این مقاله قصد داریم به یک نوع درمان مو حرفه ایی بپردازیم.فیلر تراپی مو(Hair Filler Therapy) یکی از موثرترین راههای درمان مو است.محصولات زیادی برای فلیرتراپی مو تولید شده است که یکی از بهترین محصولات فیلر تراپی مو نشی nashi است.قبل از بررسی فیلرتراپی مارک nashiابتدا باید بدانیم این نوع درمان مو چیست؟فیلرتراپی برای چه مویی مناسب است؟

فیلرتراپی ناشی اصلی

فیلر تراپی مو (پر کننده درمانی مو) چیست؟

پر کننده مو: روش درمانی جدید برای موهای قوی ، براق و سالم. … گفته می شود وقتی این مواد روی موهای مرطوب قرار می گیرند و به مدت 30 دقیقه زیر حرارت قرار می گیرند ، به ساقه مو نفوذ می کنند و شکاف های ناشی از آسیب را پر می کنند و باعث شکستگی می شود.

آیا پر کننده پروتئین به موهای آسیب دیده کمک می کند؟

درست مانند رژیم غذایی که بدن ساز به پروتئین زیادی احتیاج دارد ، موهای آسیب دیده نیز به همین ترتیب نیاز دارند. پرکننده های پروتئینی واردمو کنید .پرکننده های پروتئینی محصولی معجزه آسا هستند که باعث می شوند موهای آسیب دیده شیمیایی  ناشی از استفاده از محصولات نامناسب دوباره احساس طبیعی کنندو شکاف های ساقه موی شما را پر می کند.

 

فیلر تراپی مو

فیلر تراپی مو نشی nashi چیست؟

فیلرتراپی مو نشی (Nashi Filler Therapy) دوره کاملی است که از سالن شروع می شود و از موهای آسیب دیده مراقبت می کند و فیبرهای آن را احیا می کند. از طریق یک درمان هدفمند ، در پایان دوره کامل ، مو دوباره قدرت دوباره پیدا می کند ، و در نتیجه مو بسیار قوی و براق می شود و تمام آسیبهای مو ناشی از رنگ و یا دکلره و یا نور آفتاب از بین میرود.فیلر تراپی مو نشی nashi با کمک کیفیت ترمیم کنندگی ، آبرسانی و تقویت کنندگی کلاژن ، سلولهای فیتواستامینال ، الاستین و کراتین ، درمانی پیشرفته ترین خدمات بازسازی حرفه ای برای رفاه مو است.

ناشی فیلرتراپی

مرحله 1: شامپو شفاف کننده

قبل از انجام درمان ، باید موها به درستی شسته شوند تا پوست سر ازهر نوع آلودگی و تجمع محیطی پاک شود و آن را برای مرحله دوم بازسازی آماده کنید.

مرحله دوم: فیلر(پر کننده) مو :

فرمول فیلر مخصوص پر کردن فیبر مویرگی، عمیقا نفوذ به ساختار مو و برای تقویت آن طراحی شده است. حجم مو‌ها را در تمام قسمت‌های سر افزایش می‌دهد و مو را شدید بازسازی می‌کند. فیبر مویرگی از آب خارج می‌شود و آبرسانی به موها را عمیقا تامین می‌کند و موها را نرم، درخشان،با انرژی، هیدراته، تونیک و حجم می‌دهد.

فیلر تراپی شماره 3 ناشی
فیلر تراپی مو

مرحله سوم: تثبیت کننده

تثبیت کننده فیلر برس کشیدن مو‌ها را تسهیل می‌بخشد و به بهبود درونی قدرت مو کمک می‌کند تا انعطاف پذیر و خوش حالت‌تر شود. این آخرین مرحله از درمان بوده و فیبر مویرگی را برای به دست آوردن موهای ابریشمی تضمین می‌کند و باعث می‌شود کوتیکول تمام خواص طبیعی،نرمی، کشش و درخشش مو‌ها را بدست آورد.

 

فیم آموزش فیلر ناشی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما