صاف کننده موی دارک اند لاولیDark And Lovely Hair

در این مقاله به صورت تخصصی به ی صاف کننده مو عالی میپردازیم و روش استفاده این محصول عالی که از کشور افریقا است بیشتر آشنا میشیم. دارک اند لاولی Dark And Lovely  یکی از پرمصرف ترین مواد صافی مو.این محصول عالی دربازار ایران بسیار یافت میشود.

صاف کننده موی دارک اند لاولی
دارک اند لاولی فرآورده مرز و بوم آفریقا و دارنده بروشور جهت مصرف درست کالا  است, این کرم ضمن این که دارنده مواد قابل انعطاف کننده و تغذیه کننده موی هست به صورت اعجاز آسایی سبب صاف و لخت شدن مو وزمی شود . به دلیل دارا بودن مواد مفید در تغذیه مو مصرف این فرآورده هیچ دسته عوارضی از جمله ریزش مو نخواهد داشت و موهای به طور کامل صاف و لطیف برای برهه زمانی دست کم 8 ماه ماندگار می نماید . جدیدترین صاف کننده موی با اقتدار فوق العاده بالا در صاف کردن و همینطور قابل انعطاف کردن موها برای چند سال . صرفا با یک بار به کار گیری از این محصول عالی موهایی قابل انعطاف و صاف و لخت لذت ببرید .
برای استعمال از صاف کننده دارک فرایند پایین را دنبال نمایید :
ابتدا یک کاسه غیر فلزی و یک ساعت جهت زمانبندی و یک شانه دندانه درشت تهیه و تنظیم نمایید . توجه داشته باشید که از ابتدا تا انتهای مراحل به کارگیری از دارک به هیچ وجه فرآورده با دیده ها تماس پیدا نکند . در صورت تماس فورا با آب بسیار دیده ها را شستشو داده و به پزشک معالج مراجعه نمایید . غالبا هر بسته صاف کننده دارک برای دو مرحله قابل به کارگیری است .

دارک اند لاولی
صاف کننده مو

مراحل استفاده از دارک مو Dark And Lovely Hair

ابتدا نصف بسته را در یک ظرف خالی کنید و سپس یک بسته activator cream را با آن مخلوط کنید و با استفاده از همزن چوبی موجود در بسته به قدری مایع را هم زنید تا کاملا یکدست و یکرنگ شود . سپس با استفاده از شانه شروع به آغشته کردن موها به مواد و کشیدن و شانه زدن موها به سمت عقب کنید . این فرآیند باید بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بسته به جنس مو طبق جدول مندرج در بروشور محصول ادامه پیدا کند. سپس موهای خود را با شامپوی مخصوص موجود در بسته بندی محصول بشویید به طوری که مواد صاف کننده به طور کامل از موهای شما پاک شود. دقت کنید که مواد در حین شستشو به چشم ها وارد نشود. پس از شستشو با حوله آب موها را گرفته و سپس balm موجود در بسته را به روی موها خالی کرده و موها را به مدت ۵ دقیقه با آن شانه بزنید به طوری که از ریشه تا نوک مو و تمامی قسمت ها به آن آغشته شود . سپس مجدد موها را با شامپوی مخصوص شستشو دهید.

جهت استفاده از محصول حتما از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید
با استفاده از وازلین و یا کرم ویتامینه خطوط رویش مو و پشت گوش ها را بپوشانید تا از تماس مواد صاف کننده با پوست جلوگیری شود
تا ۳ روز بعد از استفاده ی محصول از شامپو زدن مو خودداری کنید
برای خشک کردن موها از سشوار با درجه ی ملایم استفاده کنید
معمولا حدود ۲ الی ۳ ماه طول می کشد تا موها به حالت اول برگردد . دقت داشته باشد برای مراقبت بیشتر از موها پس از هربار شستشوی مو در دفعات بعد از ماسک مو و سرم استفاده نمایید.سعی کنید حتما یک قسمت از موی خود را به صاف کننده آغشته کنید و پس از گذشت ۲۴ ساعت در صورت عدم بروز حساسیت محصول را استفاده نمایید. دقت داشته باشید برای استفاده از محصولات صاف کننده ای نظیر کراتینه حتما باید به یک فرد ماهر مراجعه فرمایید زیرا استفاده از این محصولات در خانه امکان پذیر نیست.

دارک مو

نکات مهم برای استفاده از دارک اند لاولی

1-تا یک سال قبل از استفاده صاف کننده مو دارک اند لاولی از رنگ مو استفاده نکرده باشید.

2-پس از استفاده از صاف کننده مو دارک اند لاولی تا 6 ماه مو های خود را رنگ ،مش و یا دکلره ننمایید.

3-در صورت ایجاد خشکی مو پس از استفاده می توانید از روغن های مو آرگان استفاده نمایید.

قیمت دارک اند لاولی در بازار متفاوت است که به مجموعه آراد کراتین این صاف کننده مو و سایر مواد صافی از جمله کراتین ها برزیلی و شامپو مخصوص کراتینه را با قیمت بسیار مناسب و با ارسال رایگان در خدمت شما عزیزان قرار میدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما