قیمت کوکونات هونما اورجینال 2021

امروزه با توجه به تکنولوژی های پیشرفته هرروزه شاهد پیشرفت مواد کراتینه مو در بازار های جهانی هستیم.مولتی کراتین کوکونات هونما هم از این قضیه مستثنی نیست.کمپانی هونما محصولات درمانی مو دیگری هم تولید میکند که قبلا با آنها آشنا شده ایم.کراتین های همچون هونما سبز و کراتین هونما قهوه و بوتاکس هونما و….در این مقاله مولتی کراتین کوکونات هونما را بصورت تخخصصی زیر زره بین میبریم.

کراتین کلاژن کوکونات هونما

 

کوکونات هونما را بهتر بشناسیم:

کراتین کوکانات هونما یک کراتین مو است از درخت نارگیل تولید میشود .این محصول کاملا گیاهی است و یکی از مزایای استفاده ازاین محصول نداشتن بو و گاز است که برای عزیزانی که بصورت حرفه ایی فعالیت میکنند بسیار مهم است.

(COLLAGEN BIO COCONUT)کراتین کوکانات هونما یک ترکیب اسید آمینه است که باعث صاف شدن طولانی مدت ، فوق العاده آبرسانی ، ترمیم و محافظت از مو در برابر تأثیرات خارجی می شود. این ترکیب فرمول خاصی دارد که در آن باعث کاهش زمان قرار گرفتن در معرض مو می شود و این باعث کاهش زمان انجام عمل می شود. مواد فعال – اسیدهای آمینه ، روغن نارگیل ، کلاژن و پروتئین های گندم به شما کمک می کنند.تا موهای خشن زبر شما کاملا درمان میشودو موهای لختی خواهید داشت.

کراتین کوکونات هونما

روش استفاده ازکراتین کلاژن کوکونات هونما:

  1. کراتین کلاژن کوکونات هونما دارای شامپوی قبل کراتین و ماسک تثبیت نیست.در مرحله اول  ما با یک شامپوی قبل کراتین موها را شسشتشو میدهیم . اگر مو آسیب دیده باشد یک مرتبه مو را با شامپو قبل میشوریم و مدت زمان برای مو آسیب دیده 5 ذقیقه است که اگر مو سالم باشد دو مرتبه مو را با شامپوی قبل شستشو میدهیم.
  2. در این مرحله بعدی از خشک کردن مو با سشوار موها را به چهار قسمت تقسیم کرده و شروع به مواد گذاری از پشت سر میگذاریم.هرگز نباید مواد کراتین به کف سر برخوردی داشته باشد. معمولا از فاصله یک سانتی متری شروع به مواد گذاری میکنیم .
  3. در این مرحله بعد از مکث مواد به مدت 50 دقیقه شروع به اتو کشی کرده و بعد از خشک شدن مو با ماسک تثبیت مو را میشوریم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما