قیمت کراتین فیوز

یکی از مارکهای کراتین مو دنیا که توسط شرکت کادیوو تولید شده استکراتین فیوز(Cadiveu Plastica dos Fios) است.Cadiveu Plastica dos Fios 3x1000ml درمان کراتین برزیل. کراتین حرفه ایی کادیوو یک درمان فشرده است که حجم را کاهش می دهد ، موخوره را از بین می برد و موهای صاف و کنترل شده را تا 8 ماه فراهم می کند. علاوه بر درخشش باورنکردنی و تقویت ساختار ، جلوگیری از شکستگی ، رفع آسیب های مو ناشی از رنگ و دکلره.

کراتین کادیو فیوس Fios

مزایای استفاده از کراتین فیوز:

کاکائو کراتین برزیل سلامت موهای شما را بازیابی می کند و درخشندگی طبیعی و درخشان طبیعی را ارائه می دهد. تفاوت با سایر کراتین های صاف کننده:

  1. موها می توانند در همان روز شسته و شانه شوند ، بدون نیاز به قرطینه
  2. با استفاده ازتکنولوژِی منحصربفرد  نوک مو طبیعی و سالم به نظر می رسد.
    نتیجه شگفت آور: 80٪ نفوذ بیشتر ، بازیابی قابلیت ارتجاعی مو.
    3.بدون استفاده از بو و دود ، که راحتی مشتری و سالن حرفه ای را تضمین می کند.
    بعد از هر فرآیند شیمیایی قابل استفاده است.

شامپو قیل از کراتینه فیوز

کیت کامل کراتین کادیو فیوس Fios شامل چیست؟

شامپو شماره یک  (1) کراتین کادیو فیوز Fios دارای حجم 980 میل میباشد . PH قلیایی شامپو با ایجاد یک آبرسانی مطلق و تغذیه ، کوتیکول مو را باز کرده و  با عث جذب ماده اصلی کراتین به مو میشود.همین امر باعث افزایش نفوذ کراتین به مو میشود.در این مرحله شامپو تمیز کننده عمیق (مرحله 1) همان مارک را بزنید تا کف فراوانی ایجاد کند و  این عمل را  دو بارتکرار کنید.سپس مو را با آب فراوان شستشو دهید تا تمام مواد شامپو از مو پاک شده و مو را 100% خشک کنید.

کراتین فیوز

کراتین فیوز شمار2 :

این کراتین  دارای عصاره آکای که سرشار از مواد مغذی مانند ویتامین ها ، قندهای اساسی و روغن های نرم کننده است. عملکرد آنتی اکسیدانی و محافظتی آن باعث بازسازی کامل موها شده و آنها را به روشی کارآمد و طولانی آبرسانی می کند.همین امر باعث ترمیم و احیای موهای آسیب دیده میشود.در این محصول از فن آوری نانو استفاده شده همین امر باعث نفوذ بیشتر مواد مغذی به مو میشود.در این مرحله بعد از اینکه موها کاملا خشک شد مو را به 6 قسمت تقسیم کرده مواد کراتین در کاسه پلاستیکی ریخته و به فاصله 1 سانت از مو شروع به مواد گذاری میکنیم.به مدت 50 دقیقه مواد روی سر باید با یک کلاه محافظتی پلاستیکی روی مو نگه داری شود.این زمان بستگی به جنس مو و اتو استفاده شما دارد.خب بعد از مدت زمان مکث  قبل از شروع به اتو کشی باید مواد اضافه را از مو خارج کنیم و سپس شروع به اتو کشی کنیم.و در اخر کمی صبر میدهیم تا مو کاملا خنک شود.

ماسک تثبیت کادیوو پلاستیکا دز فیوز

ماسک تثبیت شماره 3 کادیوو پلاستیکا دز فیوز:

در این مرحله بعد از خنک شدن کامل مو توسط ماسک تثبیت کراتین فیوز فلس مو را میبندیم و موها در سر شور میشوریم و 72 ساعت موی خود را جمع نمیکنیم و هرگز گیره در این مدت زمان به مو نبندین.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما