نانو کراتین
خانه / مواد کراتین / خرید مستقیم مواد کراتین گیاهی برزیلی

خرید مستقیم مواد کراتین گیاهی برزیلی

Rate this post

مواد کراتین برزیلی  یک جزء طبیعی است که به صورت اسید آمینه در عضلات و مغز وجود دارد ، همچنین توسط کلیه ها ، لوزالمعده و کبد ما تولید می شود. غذاهایی مانند غذای دریایی و گوشت قرمز سرشار از کراتین است و از نظر مصنوعی نیز ساخته می شود و به صورت مکمل در بازار نیز موجود است. این یک مکمل محبوبیت است که برای افزایش قدرت عضلات ، بهبود عملکرد اسپرینت و تقویت عملکرد مغز ، عمدتاً توسط وزنه برداران و ورزشکاران استفاده می شود. 

خرید مستقیم مواد کراتین گیاهی برزیلی

کراتین احیا کننده مو چیست؟

کراتین احیا کننده مو چیست؟ بنابراین ، کراتین احیا کننده مو چگونه کار می کند؟ کراتین مصرفی توسط بدن شما در فسفوکراتین تبدیل می شود و در عضلات شما ذخیره می شود و به عنوان یک انرژی در دسترس در دسترس کار می کند. بنابراین ، بیشتر توسط ورزشکاران برای بهبود عملکرد و افزایش قدرت و حجم عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت ، کراتین موضعی برای درمان مسائل مربوط به پیری استفاده می شود.

شواهدی وجود دارد که ثابت می کند افراد بعد از چند ماه مصرف کراتین ، ریزش و ریزش موی چشم را مشاهده می کنند.

و دلیل اصلی ریزش مو در افزایش سطح DHT است. دریافت منظم کراتین باعث می شود آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز تبدیل تستوسترون به DHT شود. و هورمون های آندروژنی بیش از حد موجود در بدن باعث ریزش شدید مو می شود.

اگرچه ، سطح DHT با افزایش میزان کار به طور خودکار افزایش می یابد ، و کراتین شناخته شده است که باعث افزایش استقامت بدن و توانایی تمرین می شود ، اگرچه تحقیقات پزشکی نشان می دهد که کراتین باعث ریزش مو می شود ، هرچند هیچ اثبات علمی مشخصی برای این تئوری وجود ندارد.

سفارش مواد کراتین برزیلی نانو

سفارش مواد کراتین برزیلی نانو آسانترین و راحت ترین راه برای سفارش مواد کراتین برزیلی نانو بصورت آنلاین این است که همه افراد می توانند کالاهای مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن سفارش دهند و درب خود را با هزینه ارسال رایگان دریافت کنند. البته بیشتر این سایتها پس از فروش محصولات خود ، خدمات پس از فروش را به خریداران خود ارائه می دهند و همین امر باعث افزایش جذب مشتری به سمت آنها می شود.

مزیت سفارش آنلاین این است که شما می توانید به همان اندازه محصولات مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید. در این نوع خرید انواع مختلف قیمت را می توانید مشاهده و مقایسه کنید. یکی دیگر از مزیت های سفارش آنلاین این است که در وقت خود صرفه جویی می کنید و محصول شما ممکن است تخفیف های مختلفی نیز داشته باشد که باعث می شود خرید محصول راحت تر شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گوگرد درمانی مو

گوگرد درمانی مو چیست؟

Rate this post یکی از روشهای درمانی مو که برای رشد و تقویت مو بکار …

دیدگاهتان را بنویسید